UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Wiesławy R. -D. - no to już mamy pojęcie o rekonstrukcjach. A że nie są budowane wg Pani słów "nadzbyt ortodoksyjnie" ? Kobieto - przecież to jest kwestia kasy !!! Projekty są szczegółowo uzgadniane z konserwatorami, tylko potem okazuje się, ze nagle brakuje na nie pieniędzy, to nie jest takie proste. A osobiście też jestem przeciw styropianom w elewacjach, ale one pojawiły się dopiero w budynkach Mytycha, wcześniej tego nie było. Zawsze trzeba na czymś przyoszczędzić. .. .. - Mr. Nur.