UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielce wtajemniczony Panie. Poza zapisami planu zagospodarowania centrum istnieje jeszcze mało jak widzę znane pojecie (słupkowo rabatkowe fakty tego dobitnie dowodzą) DOBREGO SMAKU, które winno towarzyszyć otoczeniu człowieka, aby on sam w kontakcie z objawami braku tegoż nie ponosił konsekwencji (jak widać dotkliwych) obcowania z natłokiem tandety i nowobogackich zachowań.

AborygenMiejscowy