UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Po przeczytaniu uwag Pani Wiesławy R. -D. specjalnie zajrzałem do zapisów planu miejscowego, oto moje uwagi: 1.O ile mi wiadomo nigdy nie było planów odbudowy przewidujących rekonstrukcję wiekszej ilości kamienic. Wręcz odwrotnie: w planie miejscowym zamieszczono zapis o rekonstrukcji "kilkunastu" kamienic, a a już teraz wiadomomo, że będzie ich sporo więcej. 2.Tradycyjny układ ulic jest zachowany. 3.Jest też zapis: "kamienice należy projektować w indywidualnych współczesnych formach, eliminując styl historyczny" 4.Według mnie nie naruszono przyjętych założeń zabudowy. 5.Spór historycy - realizatorzy przy odbudowie zabudowy staromiejskiej zawsze będzie gorący, oby tylko argumenty obu stron były zgodnie z prawdą i zdrowym rozsadkiem. ''' Mr. Nur.