UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

SK masz rację; poczekajmy, zobaczymy. .. Przecież na starówce nie muszą być tylko "stare" budowle i tylko mieszkaniowe. Starówka niech żyje przez całą dobę i niech pełni funkcje rozmaite, niech nie będzie tylko sypialnią (do czego chcieliby sprowadzić ją niektórzy z jej mieszkańców)

GK