UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mialem spotkanie z podroznikiem Michaelem Palinem (latajacy cyrk monty pythona) w Londynie jakeis 3miesiace temu i zapytalem go o wrazenia z pobytu na elblaskiej starowce. On odpowiedzial, ze zapamietal jedynie tandetne betonowe kamienice na starym miescie. Ludzi z wrazeniami podobnymi do jego moze byc wiecej. Nie od razu Krakow zbudowano, czu musimy spieszyc sie z odbudowa perelki naszego miasta i pozwalac na stawianie ochydnych "plomb"?
carp3nt3r