UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Absolutnie nie pasuje w tym miejscu, chociaż na Starówce są już brzydsze budynki. Wg mnie to bubel architektoniczny. Już się cieszyłem, że powstanie piękny plac - z jednej strony katedra, z drugiej ratusz, mnóstwo miejsca na jakieś ławeczki, kwietniki itp. Ten nowy budynek wszystko zepsuje. Może architekci mają jakąś "wizję" Starówki, ale nie trzymają się jej konsekwentnie.

inż.