UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wracając do tematu. Budynek zaburza architekturę Starówki. W tym miejscu powinien stać budynek reprezentacyjny - cegła, nowoczesne szkło, odpowiedni design. Powstaje prosta, betonowo-pustakowa forma i to w najdroższym miejscu w mieście, tuż obok średniowiecznej Katedry. Ręce opadają. No, ale prezydent się zgodził. .. Ja na miejscu Prezydenta na pewno nie wyraziłbym zgody na takiego gniota.

historyk, 32-latek