UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

obejżałem stronę z wizualizacją i stanowczo uważam, że chyba architekci jednak mogli bardziej się postarać, szczególnie z częscią połaciową a i boczki pozostawiają wiele do życzenia TO JEST STARÓWKA!!!!!

ninja