UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zainspirowala mnie ksiazka Pani Lubockiej-Hoffmann "Miasta historyczne polnocnej i zachodniej Polski" ale tam jest opisany stan obecny zniszczonych miast a mnie interesuje przyszlosc, stad moje badania. A mimo iz mam wiele szacunku dla firmy Mytych to jednak biurowiec zeszpeci starowke, napisalem do nich w tej sprawie, ze poki budynek jest w stanie surowym mozna go jeszcze lekko przerobic ale licze na wieksza aktywnosc mieszkancow Elblaga, nie tylko na forum, polecam strone z budowy starowki w Glogowie: wroclaw. hydral. com. pl/121,dzielnica. html