UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na razie robie badania na temat nowych starowek i firm je budujacych, mozna wejsc na ich strony i porownac z Mytychem, sa to m. in. ekodrom, ekobudowa, modehpolmo, devmar. W innych miastach tez nie jest idealnie a w Szczecinie, ktory jest duzym miastem jest znacznie gorzej niz w Elblagu, najbardziej podoba mi sie Glogow, gdzie kamienice wygladaj jak kamienice aodbudowa toczy sie na duza skale bo jest kilku inwestorow. Poddawalem swoje sugestie wladzom miasta, ale oni maja inna koncepcje, a Elblazanie powinni sie wypowiadac nie tylko na forum, tylko bojkotowac pewne zle pomysly, od tego jest Prezydent miasta, zeby liczyc sie z opiniami mieszkancow, moje ataki nie wystarcza, a w Elblagu jest jeszcze duzo wolnej przestrzeni na starowce i warto zadbac, zeby ta czesc od rynku do rzeki byla na wysokim poziomie. Pawel