UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Juz wielokrotnie ostrzegałem was zanim zaczeto budowę tego koszmarka, co sie nam na Starówce szykuje ale oczywiście nikt tego co pisałem nie czytał!!! Widać taka elblaska tradycja, tak jak większosc tu piszących czyta tylko swoje komentarze tak urzędnicy z ratusza tym bardziej tego nei czytają i maja to wszystko gdzieś!!! Podejżewam że ten "koszmarek" ma za zadanie złagodzić szok jakim będzie dopiero budynek Ratusza!!!; )
frustrat