UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiesiu - masz 100% racji. Podobny gniot można " podziwiać " w obrębie starego miasta w Gdańsku, a jeszcze koszmarniejsze g. .. o stoi przy starym rynku we Wrocławiu( bodajże centrala Banku Zachodniego ). Lecz jak słusznie zauważyłaś, koncepcje te pochodzą z okresu gierkowskiego. A dlaczego w Elblągu - tu i teraz - trudno pojąć! Domyślam się, iż ma to być " naturalne " nawiązanie do przyszłorocznego koszmarku - czyli sal reprezentacyjnych ratusza. Przynajmniej poznaliśmy wykonawcę tego projektu. P. S. Impra wkrótce.
Maciej z wieży.