UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Już myślałem, że dyskusja będzie bez sensu, ale włączył się głos fachowy i coś nowego podniósł. Forma budynku dla człowieka wyrobionego nie odbiega od 90% realizacji na terenie Starego Miasta, to w najlepszym wypadku to banalne formy, w skrajnym kurioza powodujące pękanie okularów jeśli ktoś nosi. Ważniejszy jest fakt, że w mieście narodzin retrowersji, doktryna ta umarła. Nikt o tym nie napisał, jakość szczególnie się nie przejął, miasto uwolnione od tego gorsetu może sprzedawać grunty, bo ważniejsze jest ile można z tego mieć, niż jak to będzie wyglądać, dla dyletantów z UM to i tak są niezauważalne niuanse. Proponuje przed biurowcem jak już powstanie wmurowanie tablicy „ Tu spoczywa Retrowersja 1980 – 2007” – choć chyba to nie będzie prawda bo już ok. 2005 bezpardonowo zaczęto niszczyć fundamenty i budować jak się chce (np. cały kwartał vis a vis Hotelu Vivaldi). To powinno być tematem hit czy kit a nie jeden tylko wycinek problemu w postaci rzeczonego narożnika.

Bob B.