UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

i jeszcze jedno, jeżeli chodzi o rekonstrukcję kamienic na Starym Mieście, można zobaczyć nową inwestycję Mytycha, właśnie została odsłonięta wschodnia elewacja narożnej kamienicy przy ul. Kowalskiej 10 - Przymurze. .. i co znów kit? wg mnie nie, mi się podoba. ..

nnemo