UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A to, że się da przywrócić w 100% ducha dawnej zabudowy jest pewne. Przykład? Juz podaję Starówka w Gdańsku. Czy wiecie, że ulica Długa w Gdańsku, była niemal zrównana z ziemią? Jeżeli będziecie przechodzić Długa to warto miec na uwadze, że 95% stojących tam kamienic zostało zrekonstuowanych. Jak się chce to można przywrócić klimat dawnych lat. Najłatwiej jednak stawiać pustakowo-betonowe kamienice szpecące nasze miasto. Tej kamienicy stawianej przez firme Mytych juz nic nie pomoże, bo to architektoniczny kit.

Marcin Kowal