UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te wizualizacje na stronie Mytycha wygladają dużo lepiej niż w rzeczywsitości. Budynek to kit i jeszcze raz KIT. Dlaczego? Otóż trzeba by wyjść od tego, iż w tak prestiżowej lokalizacji (sam środek Starówki, tuż obok Katedry p. w. Św. Mikołaja, na samym rogu) powinno powstać coś naprawdę pięknego, a nie taki gniot. Wystarczy spojrzeć choiażby na budynek po drugiej stronie (na dole znajduje się tam Restauracja pod Aniołami), ktory może majstersztykiem architektonicznym nie jest, ale prezentuje się przyzwoicie. Mamy 2007 rok. W tym miejscu powinna powstać kamienica, która byłaby niejako zwieńczeniem odbudowywanej Starówki i która zwracałaby uwagę. Zamiast tego powstaje GNIOT, KIT, czy jak kto woli. Po prostu niewypał.

Marcin Kowal