UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny kit powodujący uśpienie i dobicie naszej starówki, Słonina załozył slupki żeby stworzyć deptak, a ten deptak to po co? żebym sobie mógło pospacerować i podziwiać biura położone przy starym rynku ?totalny bez sens Jeżeli chcemy ożywić starówkę to kamienicami ze sklepikami i knajpkami a nie biura i banki