UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nikt nie mówi o zapraszaniu gwiazdy ale wystarczyłoby np. skorzystać z elbląskich zespołów, które miałyby okazję się pokazać a przy tym uświetnić tę noc. Mieszkańcy przychodzą na pokaz sztucznych ogni bo niby po co mają wcześniej przychodzić, oglądać prezenterów elbląskich mediów?Jak zwykle władze miasta znalazły wymówkę, że gwiazdy są za drogie a w ramach rekompensaty życzenia złoży prezydent z Grabowskim, który akurat będzie bawił się w Elblągu. Wstyd Panie prezydencie, czym Wy chcecie się zbliżyć do innych miast?Czym Wy chcecie przyciągnąć młodych ludzi i spowodować by pozostali w tym mieście?Wydacie na tę noc całe 35 tyś. złotych, czy to jest aż tak dużo dla miasta w porównaniu z innymi miastami, które są wielkości Elbląga i potrafią lepiej zorganizować Sylwestra?Promujcie elbląskie zespoły a i wydatki nie będą tak duże bo nie żądają tyle co gwiazdy a również można bawić się wspaniale.

Kobi