UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Redaktor tej rubryki, którą bardzo lubię, staje się coraz więkdzym szłaputą. Nie ma czegoś takiego, i nawet za komuny nie było - jak napoje gazowe, gazolowe - są napoje gazowane. Kiosk stał nieopodal torów kolejowych - tam gdzie dzisiaj PZU. Przepisywanie starych tekstów z gazet też wymaga pewnego zaangażowania intelektualnego.

w