UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Redaktor tej rubryki, którą bardzo lubię, staje się coraz więkdzym szłaputą. Nie ma czegoś takiego, i nawet za komuny nie było - jak napoje gazowe, gazolowe - są napoje gazowane. Kiosk stał nieopodal torów kolejowych - tam gdzie dzisiaj PZU. Przepisywanie starych tekstów z gazet też wymaga pewnego zaangażowania intelektualnego.
w