UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hehh:) Pamiętam wyjazdy szkolne na wykopki. Było genialnie. I te zdęcia i te kroniki klasowe...i te ziemniaki przywożone do domu:):):) Fajnie by było wrócić do tych czasów i jeszcze raz gdzieś na wykopki wyjechać:)

daaawnotemu