UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem skad Pan autor ww. tekstu wzial takie dane. Obecnie obroniłem prace magisterska na temat bezrobocia w Polsce i glownie w Elblągu i jego okolicach. Sam jestem osobą bezrobotną i naprawde jest problem ze znalezieniem pracy przede wszytskim odpowiedniej do wykształcenia. A to, że oczywiscie jakies oferty pracy wisza to jeszcze nie znaczy, że kazdy bezrobotny chce czy tez musi sie jej podjac ze wzgledu na warunki wynagrodzenia. Dosc wyzysku, czas doceniac pracownikow i zaczac im godnie placic. Wiec nie mowcie, ze nie ma rak do pracy,,,,,bo rece sa tylko chcialyby poczuc w swojej dłoni godziwe pieniadze.....

Z powazeniem: Ł.S