UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

-) Ja też kupuje mięsko w Newham. Pewnie tam, gdzie Ty? - Indian Market-) Tanio i dużo. I też nie przeliczam. Też traktuję funty jak złotówki. Zero przelicznika. Tylko odpowiednik. Tak samo w przypadku kina-) Jak ktoś przelicza, to nie zapłaci 13 funtów za bilet do Odeonu na Leicester Square. Ale jak patrzysz na to jako 13 złotych za bilet, to kupujesz i cieszysz się imprezką-). Witam bratnią duszę.

Martuśka UK