UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

...nie wierze w to co czytam po prostu.....Mieszkam juz w Gdansku 4 lata.....wczensije mieszkalam w elblagu, Marcina Pryczka znam naprawde wiele lat. Wiem co to za czlowiek.....chociaz dawno nie mialam z nim kontaktu, jestem pewna ze napewno sie nie zmienil. Byl moim zdaniem najbardziej porzadna osoba na mojej dzielnicy, w podstawowce jak i w sredniej szkole bardzo dobrze sie uczyl, od dawna trenowal boks, nigdy nie bylo z nim zadnych problemow, nigdy nikt nie nazwal go "huliganem" , bo nigdy nie bylo ku temu powodow. Sam nigdy bójki nie zaczynał , wrecz przeciwnie uspokajal kolegow. Nie wiem co sie stalo Marcin....ze teraz czytam cos takiego o tobie w gazecie. Bardzo wspolczuje temu chlopakowi...., jego rodzinie i znajomym. rozumiem co przezywaja za wstrzas.....

Kasia (katrin )