UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ilu z was stało na bramce, zakładam, że niewielu. Marcin P. nie ma postawy wyrośniętego bramkarza, który przestraszy samą posturą, więc był narażony ze zdwojoną siłą na takie zaczepki, pech chciał, że gościu pewnie nie miał pojęcia z kim zaczął i co potrafi jego rywal, oraz, że pojedyńczy cios mu nie wystarczy. Jeśli prawdą jest, że ofiara zaatakowała pierwsza to nie dziwi mnie fakt takiego nieszczęścia, bo choć nie jestem częstym gościem BC to klientela tam jest dość zróżnicowana i nie trudno tam o zadyme. Chciałbym zobaczyć dyskoteke jedną bez bramkarzy, a gwarantuje wam, że takich ofiar byłoby więcej, zacznijmy wymagać od siebie kultury osobistej, a dopiero potem wymagajmy odpowiedniego traktowania przez ochrone, jakaby nie była, za niewinność trudno jest teraz oberwać.

"V"