UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie opanujcie się !!!! Może od razu inkwizycja i spalenie na stosie wszystkich zamieszanych !!!! Popierniczyło Was do końca ??? Wiekszość pisze tutaj o bezsensownej agresji ! I macie rację NIC NIE TŁUMACZY agresji i bezsensownej smierci . Teraz wyciągnijcie wnioski . NIE BĄDŹMY BEZSENSOWNIE AGRESYWNI . Co Zawinili własciciele BC ? Tyle że pomylili się w ocenie człowieka którego ztrudnili .Ilu z nas jest innym niż pisze w CV . Pozatym Nie można mówić o miejscu pracy skoro JAK WIADOMO - DO INCYDENTU ZASZŁO PO ZAMKNIECIU LOKALU . To po co ta cała nagonka . Komu na tym zależy . Zatrudnili człowieka który brał udział w bujce z tragicznym następstwem !!!!! ON tez nie chciał zabić . Chciał dać mu tylko nauczkę ! Doszło do nieszczęsliwego wypadku ! Zmarnował sobie karierę i życie . Zabił - będzie żył z tym piętnem do końca . A wy wszyscy IDEALNI I ŚWIĘCI , pozbądźcie się obłudy i kłamstwa . Współczujcie , pomagajcie a NIE OSĄDZAJCIE - Bo KTO Z WAS JEST BEZ WINY NIECHAJ PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM !

sprawiedliwy