UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nabiał mu w imadło wkręcić i pozwolić, żeby wszyscy na niego pluli. Ta swołocz to epigon tego siermiężnego, "mamechowskiego" Elbląga, gdzie ten co dobrze walił po gębie - mógł zrobić karierę, a inteligencja występowała w śladowych ilościach !

Adamczyk i inni