UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

cos tu nie gra ,moja mama byla posiadaczem telefonu w owym czasie i jest do dzis ,aczkolwiek byla zarzadca jedynie gospodarstwa domowego w skladzie tata rzeczywiscie jezeli chodzi o nocne telefony to bezradnosc doswiadczonych takimi wybrykami jest porazajaca,kazdy pomysl ,ktory moglby temu zaradzic popieram

pilunia