UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A skąd o tym Heniek wiesz? Jak obejrzysz książki telefoniczne z tamtych lat, to potężne zdziwko cię szarpnie. Dowiesz się, że dosyć sporo ludzi miało telefony w domach, i wcale nie wszyscy byli "zarządcami". Skończ jakąś szkołę, liźnij trochę historii, a dopiero potem weź się za pisanie.

dziadek (ten prawdziwy)