UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kazdy wie ze najwiekszy problem naszego basenu to niezbyt czysta woda :) mysle ze gdyby wladze miasta chcialy temu zaradzic napewno daliby rade...:) a tak na marginesie to wstep na basen jest bezplatny bodajrze od 2-3 lat :D tak wiec nie rozumiem problemu ogrodzenia :] pozdrawiam i czekam na jakies konkretne informacje na ten temat :))
Hmm :)