UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polecam artykul najwiekszemu milosnikowi lini tramwajowych w Elblagu , Panu Prezydentowi . Od dawna uwazam ,że tramwaj powinien wrocić na przedwojenna trasę ,aż do muszli , gdyby Prezydent to zrealizował ,będę na niego glosował w kolejnych wyborach , bo po czynach ocenia się ,a nie po wyborczych zapowiedziach . emeryt