UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kapitalny kawałek. Zawsze myślałem, że likwidacja tego odcinka była "słusznym posunięciem", bo proletariat nie zażywał szkodliwych burżuazyjnych rozrywek, a tu taki głos. Jak widać zawsze ktoś w Elbląskich Tramwajach miewał świetne pomysły, jak ten właśnie, albo całkowita kasacja starego taboru - poprostu "geniusz" jakiś zawsze w tej firmie czuwa.