UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Król Kazimierz Jagielończyk dokonał likwidacji niektórych obciążeń fiskalnych płaconych na rzecz miasta, z czym nie zgadzała się Rada Miasta. Były wydatki, które obciążało miasto a więc w kasie musiała być "kasa". Nie podobało sie to pospolitym obywatelom i dokonali wymiany Rajców. Dzisiaj jest to normalne postępowanie. W póżniejszym okresie Elbląg borykał się z niedoborem środków finansowych. Dzisiaj Polska ma ten sam problem. Nie wiedziałem tylko, że i ówczesni burmistrzowie też miali kontakty ze środowiskiem przestępczym. Jaki z tego morał ? Nie nosić za długich podkoszulek, bo można połamać nogi...hehehe

Karjak