UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Następniku ~ porównałem do "późniejszego" malucha, bo pamiętam nie tylko ilość KM pojazdu, którym przez wieeele lat poruszałem się żwawo (zwłaszcza 'z górki') i ochoczo (sam go naprawiałem) po całej Polsce.. dla mnie to był wózTrans_sportowy!

rwel