UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hmmm dzis siem odbyl mecz ligowy elblag dzialdowo ale zostal wygrany 79-54 a jak byl u nas 30 zostal wygrany a w srode w zs1 o godz. 16 rozpocznie siem spotkanie elblag nidzica serdecznie zaprasham ;*

Zawsodniczka#06