UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedyś to byli chuligani - łza się w oku kręci! Rozrabiali w dni wypłat - kiedy otrzymywali wynagrodzenie za swoją pracę.A kumple abstynenci pałami ich po d..ach.A dzisuaj szcawie,żeby się napić muszą mieć kieszonkowe od starych albo coś przemycić lub ukraść.
scorpio