UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a na koncu i tak Zamech "dal d..y"..Przykro chyba teraz emerytom (?).Chcialoby sie powiedziec:" i po ..j to wam bylo" ale powiem,ze warto bylo.Zyliscie wtedy innymi wartosciami.wierzyliscie w ta komune a moze i nie..Niewazne.Ten zaklad wydawalo sie ze cale miasto utrzymuje.Kto chcial pracowac w Zamechu ten zawsze jakas tam prace znalazl.A teraz !!,ok. ok.,juz koncze.(chyba na sentymenty mi sie zebralo, a feee)
tez z el