UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
każde targowisko po dniu pracy wygląda podobne! niech więc staż miejska zakasa rękawy i posprząta ;) albo niech pomoże posprzątać - bo oni powinni pomagać ;P albo..... albo niech samorząd znajdzie fundusze i da godziwą pracę za godziwe pieniądze jakimś bezrobotnym to będzie ok
elemeledudka