UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pozdrawiam!Te dzieci w zlobkach byly caly tydzien-nie wiem dokladnie jak to funkcjonowalo.Chyba od poniedzialku do piatku -matki nie zabieraly ich na noc , tylko na sobote i niedziele.Rzeczywiscie jak byly chore w miedzyczasie to byl problem.Moze zglosi sie ktos kto zna sprawe blizej-nie moge nikogo zapytac.Wiem tylko ze moja Mama nie oddala mnie do tego zlobka bo jak kiedys mowila "peklo by jej serce".W pewnym wieku dzieci sa "ciagle chore i trzeba to przejsc.Zycze duzo usmiechow od pociech,ktore z kazdym rokiem sa madrzejsze.....to daje te sile i otuche w codziennym zyciu.

MAMUSIA