UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mamo Małgosi - zauważ, że to było 50 lat temu :) Sama jestem mamą jeszcze rok temu żłobkowiczki i szczerze mówiąc nie wiem czy bym chciała, żeby moje dziecko było leczone przez dowolnego pediatrę. Druga sprawa to taka, ze chorych dzieci nie powinni do żłobka przyjąć danego dnia - teraz tak jest. A poza tym to kiedyś było więcej żłobków. Teraz są 3 i trudno o miejsce. A przynajmniej jeden z nich jest godny polecenia.

MamaCórki