UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest bardzo dobry pomysł. Choć nie korzystam ze złobka, ale sama jestem matką dwójki dzieci w wieku szkolnym. Wiem, ile należy się naczekać i nadenerwować w kolejce do lekarza dziecięcego. To z pewnością ułatwiłoby nie tylko pracującym mamom, ale nie narażałoby chore dzieci na "głębsze przeziębienia". Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki za jgo realizację.

Mama Małgosia