UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest bardzo dobry pomysł. Choć nie korzystam ze złobka, ale sama jestem matką dwójki dzieci w wieku szkolnym. Wiem, ile należy się naczekać i nadenerwować w kolejce do lekarza dziecięcego. To z pewnością ułatwiłoby nie tylko pracującym mamom, ale nie narażałoby chore dzieci na "głębsze przeziębienia". Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki za jgo realizację.
Mama Małgosia