UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pozdrawiam!Tygodniowe zlobki byly dla kobiet,ktore ciezko pracowaly na produkcji przy maszynach na 3 zmiany.Odziezowka Zamech mialy takie zlobki-jako pamoc rodzicom pracujacym w systemie zmianowym.PLEPS byl to zaden-bylo to powojenne pokolenie,ktore ciezko pracujac uzupelnialo wyksztalcenie w szkolach wieczorowych,wychowywalo dzieci i nie mialo wielkich wymagan.Wypowiedz poprzednika uwazam za obrazliwa.Tym ludziom nalezy sie wiecej szacunku.

MAMUSIA