UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pozdrawiam!Popularna "Odziezowka"byl to kiedys bardzo dobry zaklad ze sklepem firmowym sprzedajacym pidzamy szlafroki...w bardzo dobrym gatunku.Moja rodzina mieszkajaca w glebi kraju przyjezdzala do nas aby sie "obkupic"w tym sklepie oraz w "Plastyku".Nasze miasto "slynelo" z tego.....Chyle czolo przed ludzmi ktorzy wtedy tam pracowali.....Duzo kobiet znalazlo tam chleb.A praca byla ciezka....Pozdrawiam moja kochana "Zawade",przyjechac nie moge na razie-tesknie.....Nie wiem jak teraz idzie tym zakladom bo nie mam kontaktu-ale zycze sukcesow i duzo wiary we wlasne sily....Glowa do gory..

MAMUSIA