UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"- poczynienia kroków w kierunku unormowania stosunków pomiędzy personelem pomocniczym i lekarzami." Personel powinien mieć krok aby stosunki były co najmniej poprawne ;-) ps. rewolucje... jak Oni byli zakręceni :-/

Dr Basen