UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"GALUX" - jak ja lubiłam ten sklep ! Ileż tam rzeczy kupiłam, a nie było tak tanio... Tylko lustra mieli fatalne, ostro pogrubiały. I mój elegancki mężczyzna też tam się czasem ubierał, a ten to dopiero był wybredny - Małgorzata