UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Samochodów prywatnych praktycznie nie było, a w tramwajach panował ścisk nie do opisania zwłaszcza w tzw. godzinach szczytu.Poprostu była powojenna bieda ale ludzie weselsi, życzliwsi, choć niedomyci niedostrzyżeni i skromnie ubrani...