UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hmm, drogi wnuczku tak sie zastanawiam co robisz obecnie. Sa 3 wyjscia: 1. Szukasz bezskutecznie pracy w Elbalgu. 2.Masz juz prace, alae marnie zarabiasz. 3. Pracujesz na zmywaku w AngloLandzie. Reasumujac jestes wspolczesnym murzynem i aby sie chocby zblizyc do poziomu "owym brudasow o ktorych napisales" musialbys konczyc 3 fakultety na OXFORD'zie.
Ferdek.Schichau