UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pracowali szybciej, może lepiej i dlatego niektórzy z nich nie mieli czasu porządnie sie umyć i jak mówił mój dziadek - na ogół nie korzystał z porannych tramwajów i autobusów, gdyż smród potu i "Biełomorów" nie pozwalał wejść do środka.....

Wnuczek