UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pracowali szybciej, może lepiej i dlatego niektórzy z nich nie mieli czasu porządnie sie umyć i jak mówił mój dziadek - na ogół nie korzystał z porannych tramwajów i autobusów, gdyż smród potu i "Biełomorów" nie pozwalał wejść do środka.....
Wnuczek