UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co do linni Piłsudskiego to powiem, że nawet zaczęto ją budować:) a dziś nie ma w planach budowy torów na tej ulicy, najbliższe plany to 12 lutego i Grota Roweckiego, później Odrodzenia oraz Fromborska i Królewiecka (koło szpitala)