UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hmm co mogl bym powiedziec bylo dobrze ale po drugim golu ktory nam strzelili nasi jakos przestali w siebie wiezyc i graz zeszła na psy !!! ale ogolnie ten mecz mozna uwazac za udany byle tak dalej nie poddawajcie sie chlopaki !!!!!! A i naszi szalikowcy byle tak dalej wielka piatka dla was chlopaki !!!

Kibic :)