UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wierze, ze ona jest niewinna, a prasa tylko robi sztuczna nagonke na nia. Ci "chlopcy", ktorzy ja oskarzaja to margines spoleczny, ona chciala im pomoc i teraz ma nagrode. To mloda dziewczyna, ma wspaniala opinie wsrod innych nauzycieli. Jestem pewna, ze ci gowniarze klamia, bo ona postawila im jedynki. wystarczy dzis powiedziec, ze jest sie, albo bylo sie molestowanym i wszyscy w to wierza. chyba ze molestujacym jest ksiadz. wtedy, nawet jesli to prawda, ksiadz dalej zostaje na swoim stanowisku i nic mi nikt nie robi.

Sara